





We have a plan for
everyone
All of our plans will give you access to tutors, Learn from native speakers who speak English. Study when you choose at your own pace. Pick a plan which most suits your budget and needβs.




WHO CAN USE SEEK TASTY
Hey, Take a English Lesson...

English For Kids
Ages: +4 -15 years old. Choose from our School Curriculum or Exam & Preparation.

English For Adults
English for Conversation, Career, travel, visa and lifestyle and entertainment.
PAY AS YOU GO

Monthly
Subscription
pay monthly
30 day plan
(minimum 3 month subscripton).
Per Month
Per Month
Take your 8 classes at any time over the next 30 days.
$96.80/month
Price per class $6.05

Per Month
Per Month
Take your 12 classes at any time over the next 30 days.
$132/month
Price per class $5.50
PER MONTH
PER MONTH
Take your 20 classes at any time over the next 30 days.
$207.90/month
Price per class $5.20
PER DAY
PER DAY
Take your daily classes at any time over the next 30 days.
$242/month
Price per class $4.03
PRE PAYMENT

6 Month Plan
ADVANCE
180 day plan
(payment will be taken upfront for your plan).
Per Month
Per Month
Take your 8 classes at any time every 30 days.
$435.60 prepay
$72.60/month
Price per class $9.08

Per Month
Per Month
Take your 12 classes each month, Classes renew every 30 days.
$594 prepay
$99/month
Price per class $8.25
PER MONTH
PER MONTH
Take your 20 classes per month. Renewing every 30 days.
$935.55
$155.92/month
Price per class $5.20
PER DAY
PER DAY
Take your daily classes at any time. Every 30 days, your classes will renew.
$1,089
$181.50/month
Price per class $4.03
PRE PAYMENT

12 Month
Plan
ADVANCE
PAID ALL AT ONCE FOR 360 DAYS
(payment will be taken upfront for your plan).
Per Month
Per Month
Take your 8 classes at any time every 30 days.
$695.96
$58.08/month
Price per class $7.26

Per Month
Per Month
Take your 12 classes each month, Classes renew every 30 days.
$950.40
$79.20/month
Price per class $6.60
PER MONTH
PER MONTH
Take your 20 classes per month. Renewing every 30 days.
$1,496.88
$124.74/month
Price per class $6.24
PER DAY
PER DAY
Take your daily classes at any time. Every 30 days, your classes will renew.
$1,741.40
$145.20/month
Price per class $4.03

π©π»βπ« Learn from tutors who speak English as a first & second language.
π¨πΏβπ« Our best plan, gives access to all available tutors.
π©π»βπ Over 7,000 tutors from more than 100 countries to choose from.
For PARTNERS
Keep your team engaged with one-on-one, corporate English training
Seek Tasty Enterprise is a tailor-made program for business English. Help your employees achieve their professional goals and stay motivated.

For Schools
Plans tailored for each organisation from school education to exam preparation.
